נופש בראש השנה 2014

חופשה בראש השנה – נופש חגיגי באוירת סיום הקיץ ולקראת תחילתה של השנה החדשה. טלפון להזמנות - 03-7777874

ראש השנה מסמל תקופה של התחדשות, סיומה של שנה ותחילת השנה הבאה. נופש בראש השנה 2014 הוא נופש ארוך מסופשבוע וקצר מכדי לנצלו לחופשה בחו"ל. ארוחת החג אשר מכינים מיטב השפים במלונות מאפשרת לכם לחגוג את החג עם תחושה של ביחד וללא צורך בעבודות הכנה מרובות או ניקיונות רבים לאחר מכן. מלונות רבים מציעים דילים לראש השנה, במיוחד לאלו המקדימים את הזמנת חופשתם. דילים לראש השנה 2014 מאפשרים לכם להרגע ולהנות ממיטב מלונות 5 כוכובים בארץ, בעלויות נמוכות מיתר ימי השנה.

דילים חמים
המלונות הכי מבוקשים
מלונות לפי איזור
רשתות בתי מלון
הזמן עכשיו חופשה במלון 5 כוכבים!
בחר אזור:
בחר מלון:
בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:
הגעה: עזיבה:

חופשה בראש השנה – התקופה הנכונה, במשך הנכון

מלבד מאפייני החג, ייחודו של ראש השנה הוא בכך כי מדובר בחג בן יומיים, זמן אידיאלי לקחת את המשפחה לנופש בראש השנה לחופשה ארוכה בארץ, ללא צורך בניצול ימי חופשה. חופשה שהיא ארוכה מספיק בכדי לאפשר חופשה נינוחה באחד ממלונות היוקרה המפנקים בארץ, וכזו שאינה מספיקה לנופש בחו"ל. ראש השנה חל בין חודש ספטמבר לאוקטובר. הטמפרטורות עדיין חמות מספיק כדי לנצל את הים, הבריכה, ואת כל אשר יש לטבע להציע במסגרת נופש בראש השנה, אך הסתיו כבר בפתח, והערבים כבר מתחילים להתקרר. את ערבי הסתיו ניתן לנצל לטיול לאור השקיעה או לבילוי לילי בעיר. אחד ממנהגי ראש השנה הוא רכישת בגדים חדשים, מנהג אותו ניתן לשלב בחופשה בראש השנה המשולבת באחד ממרכזי הקניות הגדולים במלונות או מחוצה להם, לחופשת קניות אידיאלית המשתלבת היטב עם מבצעי סוף העונה.

חופשה בראש השנה – מה מייחד אותה?

נופש בראש השנה 2014 מאפשר לנופשים להנות ממיטב המסורות הנהוגות בחג:

  • טיולים מומלצים במסגרת חופשה בראש השנה – בצפון ובדרום מקיימים גופים רבים פעילויות וסיורים רבים בהם תוכלו לבלות במסגרת חופשה בראש השנה.
  • מזג האויר במסגרת חופשה בראש השנה – ראש השנה מאפשר לנופשים במסגרת נופש בראש השנה להנות מהימים האחרונים של הקיץ, מהים, מבריכות בתי המלון ומהשמש המלטפת.
  • לאיפה כדאי להגיע במסגרת חופשה בראש השנה? – חופשה אידיאלית בראש השנה יכולה להיות בירושלים בה אפשר להנות מאוירת החג המיוחדת לעיר, או חופשה בראש השנה באילת לניצול הרגעים האחרונים של הקיץ. נופש בראש השנה במרכז הארץ יציע לנופשים מגוון מסיבות ראש השנה וארוחות חג במסעדות מובחרות.
  • דילים לראש השנה – דילים לראש השנה 2014 משלבים טיסות ומלונות ומציעים מגוון הצעות לחופשה בראש השנה בדיוק באורך המתאים, ללא הלחץ בנמל התעופה לטיסות לחו"ל.
  • תפילות ותקיעת השופר – אחד ממנהגי ראש השנה הוא להשתתף בתפילות המיוחדות לחג זה ולהקשיב לתקיעות השופר. בבתי מלון רבים קיים בית כנסת בתוך בית המלון עצמו המאפשר להשתתף במנהג זה במהלך נופש בראש השנה.
  • סעודת החג – סעודת החג היא חגיגית ומורכבת ממאכלים מסורתיים. דילים לראש השנה מציעים לכלול את ארוחת החג כחלק מהדיל.
  • תשליך – ביום הראשון בשנה החדשה נהוג ללכת למקור מים (ים, נהר או באר) ולנער את הכיסים. חופשה בראש השנה 2014 בישראל מאפשרת קיום מנהג זה באוירה קצת שונה, בנהרות הדן והירדן, בים סוף, ים המלח או הים התיכון.
  • הכנת כרטיסי ברכה ושליחתם – נופש בראש השנה בבית מלון בו מתקיימות פעילויות לילדים יאפשר לילדיכם להכין את ברכות ראש השנה בעצמו, עמדות האינטרנט והחיבורים האלחוטיים יאפשרו עיצוב הברכות על גבי המחשב ושליחתן למשפחה ולחברים.
  • לבישת מלבושים חדשים – במסגרת חופשה בראש השנה אפשר לשלב דילים לראש השנה עם דילים של סוף עונה באחד ממרכזי הקניות השוקקים הסמוכים לבית המלון. בתי מלון רבים כוללים שדרת חנויות יוקרתית או קניון אקסלוסיבי. באילת בנוסף על הנחות סוף העונה זוכים הנופשים גם בקניות ללא מע"מ.

למידע נוסף אודות נופש בחגים מומלץ לעיין גם בעמודים הבאים:

 

נופש בפסח נופש בסוכות נופש בראש השנה

נופש ביום כיפור נופש בחנוכה